fbpx

Стрес-тестування передбачає тестування продуктивності, шляхом збільшення робочого навантаження на програму більше ніж очікується — створення штучного контрольованого стресу для неї. Стрес-тестування проводиться для виявлення витоків пам’яті та перевірки надійності програми. У разі проведення Ad-Hoc тестування, хоча й немає заздалегідь визначених або документально підтверджених тестів, тестувальники мають мати деяке розуміння програми. У разі Monkey тестування мавпи-випробувачі не повинні мати ніякого розуміння програми. Функціональні тести можуть проводитися на усіх рівнях тестування (компонентному, інтеграційному, системному, приймальному). Як правило, ці функції описуються в вимогах, функціональних специфікаціях або у вигляді випадків використання системи (Use case).

Це дає гарантію того, що зміни в новій версії програми не пошкодили вже існуючу функціональність. Вважається доброю практикою при виправленні помилки створити тест на неї й регулярно проганяти його при подальших змінах програми. Регресивне тестування може бути виконано як вручну так і за допомогою спеціалізованих програм, що дозволяють виконувати всі регресивні тести автоматично. У деяких проектах навіть використовують інструменти для автоматичного прогону регресивних тестів через заданий інтервал часу.

регресійне тестування

Це безперервний процес, що виконується на різних етапах протягом життєвого циклу тестування програмного забезпечення. У більшості випадків нам потрібно часто оновлювати автоматизовані тестові випадки регресії через часті https://wizardsdev.com/ зміни в системі. Після завершення цього тесту тестувальник повинен перевірити, чи працює існуюча функціональність, як очікувалось, і нові зміни не внесли жодних дефектів у функціональність, яка працювала до цієї зміни.

Коли проводиться регресійне тестування?

А далі ми у форматі питання відповіді як на співбесіді, спробуємо максимально охопити якомога більше видів тестування ПЗ, і де потрібно, підкреслимо різницю між близькими схожими видами тестування. Окреме і цікаве питання, коли та в якому обсязі робити регресійне тестування. Відкриваємо словник і знаходимо, що регресія це повернення (системи, елементу системи) до менш досконалого або попереднього стану.

Димове тестування проводиться щоразу, коли розробляються нові функції програмного забезпечення та інтегруються з існуючою збіркою, яка розгортається в середовищі контролю якості. Це тип тестування програмного забезпечення, який виявляє вразливі місця, загрози, ризики в програмному додатку та запобігає атакам зловмисників. Метою тестів безпеки є виявлення всіх можливих лазівок і слабких місць програмної системи, які можуть призвести до втрати інформації, доходу, репутації вакансія QA Automation Engineer з боку співробітників або сторонніх осіб Організації. Основна мета тестування безпеки — виявити загрози в системі та виміряти її потенційні вразливості, щоб можна було зустріти загрози, а система не перестала функціонувати або не могла бути використана. Це також допомагає виявити всі можливі загрози безпеці в системі та допомагає розробникам виправляти проблеми за допомогою кодування. Це одна з важливих частин тестування, яка допомагає постачати якісний продукт.

Наочні схеми

У найчистішому вигляді регресійне тестування дає більше, ніж розкриває глибинні проблеми. Його також можна використовувати з будь-яким іншим підходом до тестування, оскільки ваш тест можна виконувати кілька разів. Ви будете використовувати функціональні тести, коли вам потрібно перевірити вихідний код на відповідність інструкціям розробника.

регресійне тестування

Функціональне тестування — це широкий термін для тестування програмного забезпечення, яке вимірює вхідні дані програмної системи щодо заздалегідь визначених вимог. По суті, він перевіряє, чи програма або певні функції програми працюють, як очікувалося чи потрібно. Хоча регресійне тестування може бути дорогим, без нього є шанс, що ваші користувачі не будуть задоволені програмним забезпеченням через помилки чи інші проблеми. Тестувальники також можуть шукати проблеми в програмному забезпеченні за допомогою тестування. Вони більше зацікавлені в тому, як користувач відчує програмне забезпечення, а не в коді конкретно. Подумайте про життєвий цикл розробки програмного забезпечення (розробка та тестування програмного забезпечення взаємопов’язані) та конкретні оновлення, які ви плануєте запровадити.

Огляд регресійного тесту

Його призначення полягає в тому, щоб перевірити, чи показуються помилки користувачеві, де вони можуть бути, або більш витончено обробляти неправильні значення. Навіть час регресійного тестування не можна скоротити, оскільки це основна вимога для ретельного тестування програми. Тестові сценарії автоматизації та написання тестових сценаріїв автоматизації потребують багато зусиль, і людям потрібно багато знань, щоб завершити тестування. Це техніка тестування програмного забезпечення для продукту з частковим знанням внутрішньої структури програми. Метою тестування сірого ящика є пошук і виявлення дефектів через неправильну структуру коду або неправильне використання програм.

Зазвичай невелика група цільових кінцевих користувачів використовує програмне забезпечення для виявлення дефектів зручності використання. Тестування зручності використання головним чином зосереджується на зручності користувача у використанні програми, гнучкості програми для керування елементами керування та здатності програми відповідати поставленим цілям. Зазвичай, для тестування одного продукту, мають бути використані практично всі види тестування. Саме використання різних типів і способів тестування підвищує якість продукту на виході.

Коли нам потрібно регресійне тестування?

Це дорогий метод, оскільки він вимагає більше часу та ресурсів у порівнянні з іншими методами. Регресійне тестування зазвичай проводиться після перевірки змін або нових функціональних можливостей. Для випуску, який триває місяці, регресійні тести повинні бути включені в щоденний цикл випробувань. Щотижневі випуски можуть проводити регресійні тести, коли функціональне тестування закінчується для змін. Після натискання призначених кнопок продукт X ініціює серію дій, таких як перевірка, прийняття та надсилання автоматичних електронних листів. Припустімо, що в ініційованому процесі електронної пошти виявлено незначну помилку, і команда розробників має внести деякі скромні корективи в структуру коду, щоб її усунути.

регресійне тестування

Часто безкоштовні інструменти дозволяють лише один або два облікові записи користувачів. Завдяки інструменту корпоративного рівня вся команда може отримати доступ до інструменту за допомогою індивідуальних облікових записів. Доступні автоматизовані інструменти регресії як freemium, так і корпоративні. Параметри Freemium — це чудовий спосіб без ризику перевірити програму, щоб побачити, як вона вам подобається, перш ніж оновити її до платної версії. Недоліком цих програм є те, що вони не будуть настільки детальними, як корпоративна версія.

Ці тести в основному класифікуються як багаторазові тести та застарілі тести. Регресійні тести використовуються в наступних циклах регресії, а застарілі тести не можна використовувати в наступних циклах. Ще один потенційний недолік, який варто відзначити, пов’язаний із часом тестування.

Регресійне тестування проти функціонального тестування

Процес тестування проводиться в різних методологіях, щоб забезпечити працездатність програмного забезпечення, виявити та виправити помилки та перевірити, чи відповідає він вимогам замовника. Цей документ описує зміни / оновлення / вдосконалення Продукту, що підлягає тестуванню, та підхід, використаний для цього тестування. Всі зміни, вдосконалення, оновлення, додані функції коду окреслені для тестування. Тестові кейси, що використовуються для модульного тестування та інтеграційного тестування, можуть бути використані для створення набору тестів для регресії. Як випливає з самої назви, всі тестові випадки в наборі тестів повторно виконуються, щоб гарантувати відсутність помилок, які сталися через зміну коду.